Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Гостей Євро-2012 розважатимуть етнофестивалями
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

10:08, 14 лютого 2012, вівторок

У с. Пирогів, що під Києвом, у музеї під відкритим небом у період проведення чемпіонату Європи з футболу відбудеться 15 етнофестивалів.

Головний контекст розважальної програми – традиції і багата етнокультурна спадщина України. Про це в ексклюзивному коментарі Інформаційному центру "Україна-2012" розповів директор Музею народної архітектури та побуту України Дмитро Заруба.

Під номером один у списку орієнтовних заходів – фестиваль української кухні, на який організатори планують запросити відомих поварів та кулінарів з різних куточків України – Криму і Карпат, Одеси, Львова, Полтавщини.

Окрім цього, у попередньому плані розважальної програми на час чемпіонату, який зараз розробляється, – свято стародавньої іграшки та фестиваль козацької традиції.

"До нас надходять численні пропозиції про організацію етносвят від різних організацій. Наразі ми розробляємо детальний план на період Євро-2012 (з 8 червня до 2 липня), в якому передбачено до 15 фестивалів під різною тематикою. Вони будуть одноденними і працюватимуть в режимі робочого дня", – розповів Дмитро Заруба.

За його словами, важливими організаційними складовими музей вважає рекламну частину заходів та покращення транспортування. Протягом весни 2012-го планується також встановити Wi-Fi-точки та налагодити харчоблок, щоб перетворити Пирогове в демократичний музей з недорогим і якісним сервісом для масових гулянь.

Під час весняних свят керівництво музею планує заробити кошти, щоб навести красу і по-святковому облаштувати улюблений київський музей.


 
Головна Новини туризму Гостей Євро-2012 розважатимуть етнофестивалями