Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У квітні у Долині відбудеться Зустріч бджолярів у Карпатах
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Тривають активні приготування до проведення в нашому місті безпрецедентного масштабного бджолярського заходу – Всеукраїнського зльоту пасічників “Зустрічі бджолярів в Карпатах”, що заполановані на 27-29 квітня. Остання зустріч організаційного комітету заходу відбулась 28 січня в приміщенні Асоціації «Підприємці  Долинщини».

Робота  оргкомітету розпочалася ще в листопаді 2011 року та щоразу знаходила відображення на сторінках тижневика «Добра справа». Нагадаємо, що сам захід заплановано провести на базі ЛОК «Дружба», що неподалік Долини, і збере тут близько 250 учасників зі всієї України та з-за кордону:  бджолярів, науковців,  громадських діячів, представників ЗМІ. Конференція передбачає лекції відомих науковців у сфері бджільництва та сільського господарства, відвідання найкращих туристичних місць міста Долина та району, ярмарок бджільницького інвентаря. Організовують  даний  захід  редакція  журналу «Український  пасічник» м. Львів, обласний осередок «Братства бджолярів України», представництво Братства пасічників міста Львова «Рій»,  ГО «Братство карпатських  бджолярів»,  Асоціація «Підприємці  Долинщини»  та Туристично-інформаційний центр «Бойківщина» м. Долина. На  попередніх  засіданнях  оргкомітету  було  розглянуто  ряд важливих  питань, що  стосувалися  програми  проведення  заходу, списків запрошених учасників, лекторів та гостей з-за кордону, переліку  промопродукції.  Робота  оргкомітету 28  січня  розпочалася з обговорення та затвердження логотипу та фірмового стилю заходу. На засідання був запрошений відомий на теренах Долинщини дизайнер Валерій Максимів, який за попереднім замовленням організаторів запропонував декілька своїх авторських пропозицій. Кожен з запропонованих логотипів заслуговував на особливу увагу, тому важко було визначитися. Проте зваживши на всі зауваження та вимоги членів оргкомітету, все ж таки було обрано логотип та затверджено фірмовий стиль заходу. Одним  із видів сувенірної продукції який оргкомітет планує виготовити для всіх учасників «Зустрічей…», є кольорова схематична карта з позначеними визначними пасіками Долинського району.

Організатори пропонують бджолярам, які вважають, що  їх пасіка заслуговує  уваги  та  хотіли б, щоб вона була позначена на даній карті,  звертатися  в  Туристично-інформаційний  центр «Бойківщина» за тел. 2-52-30 або за адресою: м. Долина, вул. Грушевського, 11 (2  поверх). Тут можна отримати повну  інформацію про  умови розміщення позначки на карті та оглянути макет сувеніра.Наступне  засідання  оргкомітету  заплановане  на  початок  березня. До цього часу будуть сформовані списки лекторів та повна інформація  по  тематиці  лекцій.  Журнал «Український  пасічник» офіційно оголосить про проведення «Зустрічей бджолярів в Карпатах»  та  початок  реєстрації  її  учасників.  З’являтиметься  анонс конференції  і в  інших профільних журналах та  Інтернеті. А наше місто  Долина,  як  просвітницький,  культурний  осередок і  просто мальовничий  карпатський  куточок  знову  завоює  увагу  у широких кругах.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму У квітні у Долині відбудеться Зустріч бджолярів у Карпатах