Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Хочете покататись на лижах за 5 гривень, їдьте на Яблуницю
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
 Справжня зимова погода, сніг, який щедро випав у горах , активізував любителів лиж .   Наплив  не тільки на Буковелі, а  й на інших  місцях гірськолижного відпочинку.
 Задоволені всі: і туристи, і місцеві підприємці. Перші можуть досхочу  накататись і насолодитись засніженими  гірськими  краєвидами, другі  - заробити.
Високий сезон залишився  позаду, тож і ціни пішли вниз. На проживання - впали вдвічі. Номери, які на новорічно-різдвяні свята коштували  800 гривень, тепер обійдуться   в 300 -400. За словами власників садиб, багато туристів приїхало  з закордону:  Білорусії, Молдови та Росії . Значно збільшилась кількість   молодих туристів, адже у  студентів  канікули.   Молодь  великими компаніям завітала  на Прикарпаття. Отож, місцеві  колиби  та дискотеки  завирували.
Бувалі лижники за звичкою їздять на Яблуницю, хоча спуски  тут  не такі  сучасні, як на Буковелі, проте значно дешевші:  всього в   5-10 гривень проти 35.
Великі садиби теж дбають про своїх клієнтів.  Для тих, хто у них проживає вони організовують  безкоштовні   трансфери  бусом на Буковель і назад. Навіть для  туристів  на власних авто це дуже зручно. Адже після катання, вони спокійно  можуть погрітися глінтвейном, не переживаючи про дорогу назад.
Не налякали лижників навіть прогнози синоптиків та застереження рятувальників про сильні морози . На вихідні на Буковелі спостерігався  справжній бум – черги до витягів, особливо, до пологих спусків.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму Хочете покататись на лижах за 5 гривень, їдьте на Яблуницю