Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На Прикарпатті будинок з ніг на голову поставили
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

10:38, 13 січня 2012, п'ятниця

На Прикарпатті будинок з ніг на голову поставили
На Іванофранківщині, поблизу с. Паляниця по дорозі на Буковель стоїть незвичний будинок, який виглядає так, ніби традиційний карпатський котедж перевернули догори ногами.

Своїм екстравагантним виглядом він безумовно привертає увагу проїжджаючих повз туристів. При цьому будівля зведена не просто для того щоб дивувати оточуючих, а для повноцінного проживання. Хоч зовні будинок і справді виглядає перевернутим, всередині ж приміщення цілком звичайні.

Перевернути ще й внутрішній інтер'єр дизайнери і власники будинку не ризикнули, вважаючи що мешканцям буде некомфортно.
На зведення незвичайного будинку знадобилося півтора місяця.

Секрет - у новітній технології дерев'яно-каркасного будівництва. Всі монтажні роботи велися в зворотному порядку, адже там де у звичайного будинку фундамент, у цій хатинці - дах і камінна труба.

Як запевняють дизайнери і власники будинку, аналогів цієї споруди на Україні більше немає. За словами авторів проекту, вони прагнули перевернути не тільки сам будинок, а й уявлення людей про якість, комфорт і економію.

джерело: franuk.com

фото: Олеся Цимбаліста

 


 
Головна Новини туризму На Прикарпатті будинок з ніг на голову поставили