Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Куди і за скільки поїхати до моря?
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Хоч справжньої зими по великому рахунку ще так і не було, але холод і похмура погода зрідка навіюють думки про тепле море та екзотичні країни. Особливо це актуально після свят, коли розніжений вихідними днями організм прагне відпочивати далі. Куди ж можна поїхати з прохолодної України і у скільки це обійдеться?

Ціна на поширені серед українців семиденні тури до Туреччини стартуватиме приблизно в районі 400 у.о. з особи. Дещо більша вартість на мандрівки до Єгипту – від 450-500 у.о. і далі. Подальша ціна традиційно залежить від курорту, зірковості готелю і комплекту послуг. Щоправда, слід підготуватись, що і в цих країнах погода зараз може бути дещо примхливою, хоч і в декілька разів теплішою, ніж в Україні.

Тури на Шрі-Ланку обійдуться більш ніж в два рази дорожче – від 1000 у.о. Втім, якщо такі кошти наявні, то, вочевидь, варті того, аби провести тиждень на березі Індійського океану в оточенні надзвичайної природи. Левову частку вартості складає авіапереліт.

Розкішна екзотика Мальдівських островів обійдеться близько 3000 о.у. на двох осіб.

А взагалі, при наявності великих фінансових заощаджень, літо можна організувати у будь-який період року. Туроператори пропонують як наявні тури, так і планування поїздок за побажанням клієнта.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму Куди і за скільки поїхати до моря?