Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Канадське видання пропонує своїм читачам відвідати Україну
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

10:15, 11 січня 2012, середа

Серед 5 місць, які варто відвідати протягом 2012 року — Україна. Такий перелік подорожей пропонує канадське видання The Globe and mail.

"Мільйони футбольних вболівальників, які скоро відвідають Україну, розвіють міф сприйняття України через призму Холодної війни та відкриють для себе яскраву та різноманітну країну. Як співорганізатор Євро-2012, Україна манить своїми численними неоціненими скарбами, від вимощених бруківкою та обсаджених деревами вулиць Одеси до лісових схилів Карпатських гір",  пише видання.

The Globe and Mail підкреслює, що українські міста Євро-2012 – Донецьк, Львів, Харків та Київ багаті на пам’ятні місця та об’єкти, які варто побачити.

"Варто дослідити старовинний замок Золота Підкова та фортецю в Жовкві, містичні карстові печери Закарпаття, а також узбережжя Чорного та Азовського морів", – йдеться в матеріалі канадського видання.

Крім відвідин України, газета рекомендує влітку 2012 року завітати до Англії, Албанської Рів'єри, Невісу та Касабланки.

джерело: svit.ukrinform.ua


 
Головна Новини туризму Канадське видання пропонує своїм читачам відвідати Україну