Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Львові презентували посібник Сільський відпочинок для неповносправних
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

12:03, 23 грудня 2011, п'ятниця

Протягом року громадська організація “Зелений хрест”, за фінансової підтримки Мережі Нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи у партнерстві з Карпатським фондом України проводили семінари для людей, котрі займаються сільським туризмом і для неповносправних осіб, котрі живуть на селі і готові приймати у себе як здорових так і неповносправних туристів.

У результаті цього проекту було видано посібник, у якому подано всі необхідні матеріали для усіх зацікавлених у сільскому туризмі. Як зазначив сьогодні на прес-конференції голова організації “Зелений хрест” Олександр Волошинський –“Книга створювалась на основі власного досвіду, напрацьованого впродовж 20 років.

У посібнику пропонуємо те, як люди з інвалідністю, які живуть на селі можуть відкрити свою справу, заробляти, приймати своїх колег з міста, які не мають можливості заплатити за дорогий відпочинок.

Під час проекту ми також навчали людей, які давно займаються сільським туризмом як приймати людей з інвалідністю. У семінарах взяли участь 15 власників агроосель і 10 осіб з інвалідністю, які живуть на селі і могли б самі займатись сільським туризмом.

Зокрема, на Західній Україні є уже 8 агроосель, які приймають неповносправних. Одна агрооселя з'явилась у Бродівському районі, де людина з інвалідністю почала приймати туристів. Є ще дві особи з інвалідністю, які з наступного сезону хочуть приймати туристів - додав пан Волошинський.

Олег Рісний, депутат Львівської обласної ради у свою чергу відзначив про важливість підтримки подібних проектів обласними радами.

“Важко гарантувати за всю Львівську обласну раду, але якщо буде запропоновано системний серйозний продукт, то рада повинна підтримати таку ініціативу і сприяти розвитку програм з самозанятості осіб з інвалідністю” – зазначив депутат.

Частина даних посібників буде надіслана в Національну асамблею інвалідів, частина підручників – в Інститут бізнесу і права, також по кілька примірників буде надіслано у великі бібліотеки інших областей України. Електронний варіант посібника також доступний на сайті громадської організації "Зелений хрест".


 
Головна Новини туризму У Львові презентували посібник Сільський відпочинок для неповносправних