Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Триває голосування за кращі фестивалі в Україні
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

13:07, 14 грудня 2011, середа

На сайті This is Ukraine проходить опитування, яке визначить кращі українські фестивалі 2011 року. У конкурсі взяло участь більше 110 фестивалів зі всієї України.

На фінальному етапі було вибрано всього 20 фестивалів, які змагаються у 6 номінаціях: Кращий музичний фестиваль, Кращий гастрономічний фестиваль , Кращий мистецький фестиваль, Кращий історичний фестиваль, Кращий етнічний фестиваль
Кращий тематичний фестиваль.

У номінації кращий музичний фестиваль 2011 року, лідером є міжнародний фестиваль музики та актуального мистецтва "Соседний мир", котрий пройшов у АР Крим. Станом на 13 грудня набирає 39% голосів.

У номінації кращий гастрономічний фестиваль 2011 року, лідером є фестиваль вина "Закарпатське божоле", що пройшов у м.Ужгород. Станом на 13 грудня набирає 64% голосів.

У номінації кращий мистецький фестиваль 2011 року, лідером є фестиваль Республіка, котрий пройшов у Кам'янці Подільському. Станом на 13 грудня набирає 30% голосів, друге місце посідає фестиваль аматорського кіно "Кіно під зорями", що пройшов у Кривому Розі, з кількістю голосів 29%.

У номінації кращий історичний фестиваль, лідером є фестиваль "Стародавній Меджибіж 2011", що пройшов у місті Меджибоже, Хмельницької області і станом на 13 грудня набирає 69% голосів.

У номінації кращий етнічний фестиваль, лідером є міжнародний екофестиваль "Трипільське коло: Повітря", котрий станом на 13 грудня набирає 28% голосів.

У номінації кращий тематичний фестиваль, лідером є "18 форум видавців у Львові", котрий станом на 13 грудня набирає 28% голосів, на другому місці ще один ужгородський фестиваль "Сакура фест", котрий набирає 25% голосів.

Голосування триває до 22 грудня

джерело: thisisukraine.org


 
Головна Новини туризму Триває голосування за кращі фестивалі в Україні