Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Львів очікує 30 тисяч німецьких фанів під час Євро-2012
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

14:14, 8 грудня 2011, четвер

За результатами жеребкування, у Львові зіграє збірна Німеччини, у зв'язку з цим, очільники міста прогнозують, що до міста приїде близько 30 тисяч вболівальників.

І першочергове завдання – створити всі умови, щоб гості залишились задоволеними. У Департаменті Євро-2012 у Львові зазначають про важливість проведення комунікаційну кампанію з містами Німеччини, а також потрібно взяти активну участь у роботі туристичної біржі ITB у Берліні.

"Треба розуміти, що фани Німеччини приїдуть переважно автобусами. Тому ми будемо працювати з Краковом, щоб спланувати їхній туристичний маршрут – зрозуміло ж, що вони не будуть їхати тисячу кілометрів за один день. Окрім цього, розуміючи, що німецькі фани приїдуть автобусами, нам вже треба почати працювати над організацією місць для паркування.

Є можливість свій потенціал продемонструвати і області. Через те що вболівальники будуть на автобусі – то ми маємо можливість показати їм, що цікавого має наш регіон – Трускавець, Східниця, Карпати. Це наша можливість закласти  платформу, яка дасть можливість запрошувати до себе туристів після Євро-2012", – резюмував Олег Засадний.

Джерело: ukraine2012.gov.ua
 


 
Головна Новини туризму Львів очікує 30 тисяч німецьких фанів під час Євро-2012