Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Відпочинок в Карпатах
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Карпати - це одна з найбагатших областей України, що славиться природними лікувальними ресурсами. Цей дивовижний край (особливо останнім часом) набуває особливої популярності серед любителів мальовничого відпочинку. На відміну від інших курортів Європи, відпочинок в Карпатах порівняно недорогий, що в свою чергу добре відбивається на статистиці відвідування. Як правило, відпочинок в Карпатах взимку вибирають любителі гірських лиж та сноубордів. Але навіть, незважаючи на це, протягом усього року в санаторіях і пансіонатах повно народу.

Разом з тим варто відзначити, що ціни на відпочинок в Карпатах безпосередньо залежать не тільки від курорту, а й від пори року. Саме тому відпочинок в Карпатах в літній час обійдеться вам набагато дешевше, ніж взимку. І літній та зимовий відпочинок в Карпатах мають свої особливості. Влітку - це «зелений туризм» з доступними для більшості населення цінами. Риболовля, прогулянки на конях, полювання, захоплюючі та екстремальні польоти на паропланах, мандрівки на квадроциклах, позашляховиках і багато іншого роблять відпочинок незабутнім. Унікальне поєднання різних культур цієї місцевості відображається у пам'ятках архітектури, які представляють величезний інтерес для любителів історії.

Безліч різних турнірів і фестивалів, що проходять на тлі гірських схилів і таємничих замків, роблять відпочинок в Карпатих ще більш захоплюючим. Завдяки відмінно розвиненій інфраструктурі, відпочинок в Карпатах підходить як для дітей, так і для людей похилого віку. Туристи, відпочиваючи тут, мають прекрасну можливість насолодитися швидкісними спусками на сноубордах чи лижах. Ну, а для тих, кого не цікавить екстрім, існує безліч цікавих екскурсій. Також, Карпати славляться кршталево чистим повітрям, великою кількістю мінеральних джерел і бальнеологічних санаторіїв. Перш за все, відпочинок в Карпатах - це відмінне самопочуття і зміцнення здоров'я. Згідно відгуками відпочиваючих, ціни тут цілком прийнятні для всіх, не залежно від рівня достатку. Ця пригода подарує вам незабутні враження та нагородить силами на довгий час!

Зелений туризм - сільський екологічний туризм - Карпати


 
Головна Новини туризму Відпочинок в Карпатах