Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Львові триває третя Міжнародна туристична конференція “Перемагай з Левом!”
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

15:38, 24 листопада 2011, четвер

Протягом двох днів у Львові триває міжнародна туристична конференція, на яку запрошено туристичних експертів Європи та України.
 

Основна тема цьогорічних обговорень – нові тенденції в туристичній індустрії. Щодо цього питання, то присутні під час прес-конференції експерти зазначили про важливість творчого підходу до міського туризму. Всі міста стають схожими, пропонують однакові послуги, тому варто вигадувати щось своє, презентувати туристові свою особливість.

Часта проблема у багатьох містах – робота з клієнтом. Потрібно звертати увагу на всіх туристів, різного віку і з різними потребами і пропонувати їм відповідні послуги. Варто зважати, що змінюється і тип поведінки туриста.

Серед важливих тенденцій розвитку туризму – робота в соціальних мережах, яку влада міст не використовує на повну. Це також і різноманітні технічні новинки, котрі дають теж нові можливості для туризму. Інформаційно-туристичні центри повинні працювати дуже професійно, працівники таких центрів повинні знати не лише про свої міста, а про міста самих туристів. І також важливо думати про розвиток туризму в несезон.

Заступник мера з гуманітарних питань Василь Косів у свою чергу звернув увагу на те, що у Львівській міській раді всі об'єднуються навколо туризму як основної галузі розвитку міста - всі управління міськради, об'єднуються бізнесові структури, які працюють з туризмом, ресторани, всі їздять сюди на спортивні змагання, конференції і для здобуття вищої освіти.

Нагадаємо, що в ході конференції відбудеться понад 20 заходів – презентації, дискусії, неформальні зустрічі, під час яких зацікавлені в туристичній справі матимуть можливість поспілкуватись з іноземними гостями.


 
Головна Новини туризму У Львові триває третя Міжнародна туристична конференція “Перемагай з Левом!”