Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Засідання експертної групи в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

16 листопада 2011 року в м. Івано-Франківську відбулося засідання експертної групи проекту «Гармонізація розвитку туризму  в сільській місцевості Карпатського регіону», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. 
Під час засідання Марія Ковалів - заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, керівник проекту ознайомила з результатами аналітичного дослідження з вивчення стану та тенденцій розвитку туризму в сільських громадах Івано-Франківської області; соціологічного дослідження (вивчення думки власників приватних садиб та туристів щодо оцінки якості надання туристичних послуг в сільській місцевості Івано-Франківської області та шляхів їх покращення) та маркетингового аудиту туристичних послуг в сільській місцевості. Представила учасникам засідання проект Стратегії розвитку Карпатського села.

 

Засідання експертної групи в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»

 

Віктор  Кузьмин - доцент  кафедри економіки підприємництва Івано-Франківського національного технічного університету,  к.е.н. охарактеризував основні завдання Стратегії розвитку Карпатського села та важливість їх впровадження.

Наталія Гасюк – заступник начальника головного управління, начальник управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації висловила свої пропозиції щодо доповнення пріоритетного напряму “Сталий розвиток туризму” новими туристичними продуктами та територіями розвитку.

Ігор  Яківчук - головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області запропонував врахувати в Стратегії розвитку Карпатського села деякі аспекти щодо збереження охорони навколишнього середовища і екологічного розвитку територій.

Павло Горішевський – голова Івано-Франківської обласної Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні при розгляді пропозицій щодо створення пілотного туристичного продукту “Мальовничі Сільські Карпати” запропонував комплексний підхід при формуванні туристичного продукту та врахування культурної складової.

Начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Семків відзначив важливість впровадження заходів проекту для розвитку туристичної індустрії в регіоні. 

Про проект

Проект  «Гармонізація розвитку туризму  в сільській місцевості Карпатського регіону» реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. 

Мета  проекту: сприяння соціально-економічному розвитку сільських громад Карпатського Єврорегіону на основі впровадження ефективної місцевої політики, дієвих механізмів підтримки розвитку та маркетингу туристичної індустрії в межах прикордонних територій України і Румунії. 

Цільова територія: Україна (Івано-Франківська область);  Румунія (Марамурешський повіт).

Цільові групи проекту: сільські територіальні громади регіону, надавачі туристичних послуг у сільській місцевості; туристичні інформаційні центри; працівники туристичної сфери;  органи державної влади та місцевого самоврядування; інституції громадянського суспільства; потенційні туристи.

Основні заходи проекту:

  1. Формування спільної місцевої туристичної політики у відповідності до практики ЄС шляхом розробки та впровадження Стратегії розвитку Карпатського села й дієвої системи транскордонного маркетингу туристичних послуг.
  2. Сприяння збереженню природної та культурної спадщини Карпатського Єврорегіону шляхом створення спільного туристичного продукту "Мальовничі Сільські Карпати".
  3. Підвищення конкурентоспроможності сільських територій Карпатського Єврорегіону через впровадження Карпатського туристичного паспорту.
  4. Підвищення рівня навиків і знань фахівців туристичної індустрії шляхом  проведення Літньої школи.
  5. Розбудова спільного інформаційного та маркетингового простору та більш позитивного іміджу Карпатського Єврорегіону на регіональних та міжнародних ринках.

Зелений туризм - сільський екологічний туризм - Карпати


 
Головна Новини туризму Засідання експертної групи в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»