Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» пройде в Трускавці
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

09:53, 11 листопада 2011, п'ятниця

З 12 по 17 листопада пройде другий Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат». У програмі – новинки кіно та вже визнані кіношедеври.

 З 12 по 17 листопада пройде другий Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат». У програмі – новинки кіно та вже визнані кіношедеври. Зокрема покажуть фільми за участю Івана Миколайчука, мюзикли, у яких зіграла аргентинська співачка та актриса Лоліта Торрес, а також кращі стрічки відомих фестивалів, проект «Світ від світанку до заходу». Покажуть серію короткометражок, представлять програму «Золотий гол», відбудеться презентація стрічки “Hello, my name is Olga”. 


У конкурсній програмі візьмуть участь 15 українських та іноземних стрічок, серед яких фільм австрійського режисера Маркуса Енгельмаєра «Поруч з моїм братом», український фільм «Платон Ангел» (у гол. ролі Богдан Ступка), також «Не скажу» (реж. Ігор Копилов, Росія), «Голова-руки-серце» (реж. Девід Яраб, Чехія), «Китайська казка» (реж.Себастьян Боренштейн) та «Молитва провидця» (реж. Гонсало Калзади) Арргентина-іспанія та інші.


З документального кіно покажуть фільми «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941 р.» режисера Тараса Химича, «Дерев’яні храми України. Закарпаття» Юрія Криливця, «Інший «Челсі»: історія з Донецьку» Якоба Пройсса (Німеччина), фільм про футбол «Пелада», «Інокиня» Галини Адамович, «Прижиттєвий портрет Христа» та «До Арарату» Тиграна Хзмаляна (Вірменія) та інші.


Під час фестивалю буде представлена програма для дітей – показ французьких фільмів та анімаційних робіт («Керіті: будинок казок», «Король і птах», «Кіріку та чаклунка»). Організатори фестивалю планують показати ці фільми і вихованцям дитячих сиротинців регіону.


Серед цьогорічних гостей фестивалю – Марічка Миколайчук, Ада Роговцева, Богдан Ступка та Іван Гаврилюк, режисери Галина Адамович, Олесь Янчук, російські артисти Сергій Баришев, Олександр Тутрюмов. Спеціальний гість фестивалю – італійський актор Франко Неро.

 


 
Головна Новини туризму Кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» пройде в Трускавці