Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Осінні фестивалі на Закарпатті
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

14:30, 9 листопада 2011, середа

 11 листопада – Святомартинські дні, Ужгород. Організатори обіцяють страви з гуски, вина від «Старого підвалу», рогалики св.Мартіна, піший хід зі свічками та ліхтарями, і звичайно самого св.Мартіна зі своїм чоловічком.

11-12 листопада – «ІмПроДжаз» перша джазова вечірка на Хустщині. Триватиме дійство два дні. У перший день джазмени навчаться грати на традиційних закарпатських інструментах, познайомляться з справжніми «народними» майстрами Мароморощини і зможуть насолодитися виступом місцевого фолькового колективу «Гудаки».


19-20 листопада – «Закарпатське Божоле-2011» винний фест. Місце проведення: м. Ужгород, старовинні ужгородські винні підвали Ракоці (у скверику, навпроти СБУ в Ужгороді на перетині вул.Довженка і Крилова). Серед заходів: народна дегустація (люди самі будуть оцінювати, ніякого журі), презентація бокалу з логотипом фестивалю, до якого додається картка з правилами фесту. “Бокал – це і сувенір, який турист везе додому. Дегустація безкоштовна. Ціна бокала – 50 грн., з ним турист зможе безкоштовно дегустувати вино, обрати найкраще і в подарунок він одержить літр вина. Свою картку він залишить в улюбленого винороба і переможе той винороб, який матиме найбільше карток. Вартість вина на фесті – від 40 грн. за 1 літр.


festyvali.org.ua


 
Головна Новини туризму Осінні фестивалі на Закарпатті