Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Реконструкція метеоастрономічної обсерваторії на горі Піп Іван почнеться в 2012
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Вже давно велися розмови щодо відновлення найвисокогірнішої капітальної споруди в Україні — метеоастрономічної обсерваторії на горі Піп Іван, що розташована  на Чорногірському хребті у Карпатах. І ось реконструкція  має вже  розпочатися з початку наступного року. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, на балансі якого перебуває обсерваторія, спільно з Варшавським університетом розробили проект її відновлення. Планується, що тут  будуть функціонувати метеорологічна станція, яка після Альп буде другою по висоті метеорологічною станцією в Європі, біологічний стаціонар по дослідженню рослинності Карпат та інші наукові центри. За словами  проректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника І.Цепенди, в рамках проекту буде створено також навчально-науковий осередок для українських та європейських студентів селі Микуличин Яремчанської міськради.

Нагадаємо відбудова колишньої астрономічної обсерваторії була  включена як завдання в Дорожню карту українсько-польського співробітництва на 2011-2012 роки, підписаної  президентами України та Республіки Польща в лютому цього року і буде проводитися за урядової  підтримки.

 

Зелений туризм - сільський екологічний туризм - Карпати


 
Головна Новини туризму Реконструкція метеоастрономічної обсерваторії на горі Піп Іван почнеться в 2012