Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На вихідних на Прикарпатті відбувся другий Всеукраїнський еколого-етнографічний фестиваль гір
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

На вихідних на Прикарпатті відбувся другий Всеукраїнський еколого-етнографічний фестиваль гір. Його організатори — всеукраїнська громадська організація „КАРПАТИ КЛИЧУТЬ” разом з державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в області та громадською радою при Івано-Франківській ОДА. Основні заходи пройшли у підніжжі найвищої вершини Українських Карпат.

 

Під Говерлою зібралися представники органів місцевого самоврядування, Карпатського національного природного парку, Карпатського біосферного заповідника, гірських населених пунктів, а також ентузіасти, члени громадських організацій, в першу чергу тих, що пов’язані з екологією, розвитком туризму і спорту, збереженням культурних надбань карпатського краю, європейською інтеграцією. Учасники фестивалю спільно з державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області провели круглий стіл, на якому обговорили стан екології Карпатського регіону, розвитку туризму і транскордонного співробітництва. Також у рамках фестивалю відбулася екологічна акція «Очистимо Карпати від сміття», сходження на найвищі вершини-двотисячники, туристські змагання, виступи учасників художньої самодіяльності та інші цікаві заходи.

ОДТРК

Зелений туризм -сільський екологічний туризм - Карпати


 
Головна Новини туризму На вихідних на Прикарпатті відбувся другий Всеукраїнський еколого-етнографічний фестиваль гір