Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Вартість проживання у Карпатах знижується
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Завершується літній сезон відпочинку в Карпатах. Ажіотажу, як завжди, у літній період не спостерігається. На відміну від зимового сезону, попит навіть не думає наближатись до пропозиції. Незважаючи на це пропозиції оренди житла зросли приблизно на 20%. Що не може не тішити відпочиваючих. Оскільки в жорсткій боротьбі конкурентів за клієнтів деякі власники знижують ціни на проживання. Особливою щедрістю до низьких цін відзначаються нові заклади. Апартаменти середнього класу можливо орендувати по економ тарифах: від 70-90 грн за добу. Проте великі готельні комплекси, особливо ті, які пропонують модні SPA-послуги, ціни опускати не поспішають.

Власники житла в Карпатах не розраховують на массовий заїзд відпочиваючих на літні канікули. Можливо, все ще відчувається вплив кризи. Власники готелів твердять, що більшість їх постійних клієнтів скаржаться на фінансові проблеми. Відпочиваючі шукають дешевші варіанти проживання: левова частина бронювань припадає на номера не вище 150 грн за добу. При цьому апартаменти повинні відповідати хоча б рівню тризіркових стандартів: свіжі ремонти, розміщення в номері санвузлів, меблів та телевізорів. Економ-варіанти передбачають зручності на поверсі, більш скромніший інтер’єр, не користуються популярністю, незважаючи на низькі ціни – від 50 грн з особи за добу. Помітно знизився і попит на VIP житло (від 400 грн за добу). Якщо в зимовий сезон вони були завантажені на 60-70%, то зараз в кращому разі вдається заповнити третю частину апартаментів.

Якщо колись найбільш активно розвивався Яремчанський район, то тепер нові заклади зявляються також на Косівщині, Верховинщині. Також, порядка 50 готелів реконструйовано в Богородчанському, Верховинському, Долинському, Коломийському та Тисминецькому районах. Відкрились більше сотні нових приватних садиб, та міні-готелів.

В таких умовах відпочинок в Карпатах дешевшає. Тому, якщо Ви ще не визначились де провести літню відпустку, то зараз слушний час згадати про карпатське свіже повітря, швидкі, освіжаючі ріки та неповторний запах соснового лісу.

karpaty.ua

Зелений туризм -сільський екологічний туризм - Карпати


 
Головна Новини туризму Вартість проживання у Карпатах знижується