Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Міжнародні змагання з рогейну - «Карпатський гірський рогейн»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

З 16 по 18 вересня у гірському курорті «Буковель» відбудуться Міжнародні змагання з рогейну «Карпатський гірський рогейн». Змагання являє собою супер марафон із спортивного орієнтування протягом 24 годин.

Кожен учасник має зібрати за добу якомога найбільше контрольних пунктів. Зона змагань від г. Чорної Клева до водоспаду Гук та від г. Довбушанки до півдня села Паляниця. Протягом супер марафону учасники також пройдуть по основних вершини Горган: Синяк та Малий Горган, де будуть також встановлені контрольні пункти.

Старт змагань 17.09.2011р. о 12:00 в центрі ТК«Буковель», біля витягу №2R.

Для участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі: спортсмени-орієнтувальники, марафонці, учасники змагань з пригодницьких перегонів.

Паралельно із змаганнями для дорослих в той же день стартує 12-годинний чемпіонат України з рогейну серед молоді. З різних областей з’їдуться молоді спортсмени-орієнтувальники, щоб вибороти призові місця.

В змаганнях також візьмуть участь і ветерани спорту. Вік учасників необмежений.

Зелений туризм -сільський екологічний туризм - Карпати


 
Головна Новини туризму Міжнародні змагання з рогейну - «Карпатський гірський рогейн»