Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Мірило поступу — 10 мільйонів туристів за рік
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Якщо доживемо до того дня, коли протягом року Івано-Франківщину відвідає не мільйон туристів, як це вже є кілька років поспіль, а вдесятеро більше, тоді й зможемо сказати, що влада спільно з організаторами відпочинкової індустрії, з керівниками установ, які надають турпослуги й які готують кадри для галузі, щось зробила для туристичного поступу регіону.

Так заявив голова ОДА Михайло Вишиванюк, виступаючи у п’ятницю на урочистостях з нагоди Всесвітнього дня туризму в залі обласного муздрамтеатру ім. І. Франка. А також, за його словами, коли на території області  діятиме  не 750 гостинних садиб, як працює нині, а вдвадцятеро більше, тоді можна буде говорити і про належний розвиток у краї сільського зеленого туризму...


Велику надію в органах влади покладають на те, що істотним рушієм туристичного розвою краю стане недавно оголошений ОДА й облрадою міжнародний конкурс на найкращий інвестиційний проект із забудови гірської місцевості в Коломийському, Косівському, Надвірнянському, Богородчанському, Рожнятівському й Долинському районах та в місті Яремчі. Мова — про створення генерального плану з розбудови івано-франківських Карпат, в якому було би враховано екологічні інтереси територіальних громад, їхні потреби в охороні природи, пам’яток історії й культури, у збереженні й розвитку місцевих звичаїв і традицій. На думку голови ОДА, таке накреслення дозволить не допустити хаотичної забудови Карпатського регіону, а коли матимемо такий фахово зроблений проект, можна виходити з ним на міжнародний інвестиційний ринок, залучати відповідні кошти з тим, щоб туризм у нашому краї був розвинутий до рівня найвищих світових взірців.


Керівник області відзначив добру роботу працівників підрозділів туризму в ОДА й РДА та в органах місцевого самоврядування, віддав шану ветеранам розвитку туризму — Романові Красію, Михайлові Головатому, Миронові Мицану та багатьом іншим. А ще він і заступник голови обласної ради Остап Дзеса вручили відзнаки влади «найкращим із перших» менеджерам туристичної сфери. Нагороди найбільш заслуженим організаторам туризму в обласному центрі вручив і перший заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель.

газета "Галичина"

Зелений туризм -сільський екологічний туризм - Карпати


 
Головна Новини туризму Мірило поступу — 10 мільйонів туристів за рік