Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Відпочинок в Яремче - «перлині Карпат»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Напевно, немає такої людини, яка б не хотіла приїхати на відпочинок в Українські Карпати, підкорити хоча б одну гору, дихати на всі груди цим чистим повітрям, слухати пісню дзвінких струмків, які направляються в швидкоплинний могутній Прут. А втілює в собі цю надзвичайну красу казкового краю хоч і невеликий, але відоме місто-курорт Яремче. Власне, тому його ще називають «перлиною Карпат».

Щороку сюди приїжджають мільйони туристів, тут немає жодної стежки, де б не побувала нога відпочиваючого. Неповторні краєвиди, цілюще повітря, чиста джерельна вода, голос трембіти - все це відпочинок в Яремче. Місто знаходиться в південно-західній частині Івано-Франківської області й охоплює 65,34 тис. га.

На відпочинок в Яремче приїжджають і взимку, і влітку, він однаково корисний і захоплюючий. Тут кожен знайде щось для себе: любителі зими - відмінні гірські схили для катання на санках, лижах, сноуборді; любителі зеленого туризму - зачаровують пейзажі, захоплюючі екскурсії, збір ягід і грибів, свіже повітря і повне усамітнення з природою.

У тому випадку, якщо вас цікавить історична і культурна спадщина краю, у вас буде можливість взяти участь у величезній кількості різноманітних пізнавальних екскурсій. Ви дізнаєтеся не тільки про культурне та історичне минуле Яремчанщини, а й познайомитесь з сучасним життям місцевих жителів (в першу чергу, це стосується їх традицій і звичаїв). Для того, щоб урізноманітнити відпочинок в Яремче, є унікальна можливість покататися по гірській місцевості верхи або на велосипеді, зайнятися рафтингом.

Так як туризм є основою економіки регіону, гостям пропонується величезний вибір житла: бази відпочинку, готелі, пансіонати, санаторії, приватний сектор. Прихильників гуцульської кухні порадує безліч ресторанів і колиб. Їх меню здатне задовольнити запити навіть самих примхливих гурманів.

Приїхавши на відпочинок в Яремче, ви ознайомитеся з давніми гуцульськими ремеслами. А на сувенірному ринку завжди можна знайти унікальні вироби зі шкіри та дерева, безліч картин місцевих художників і вишитих рушників.

Зелений туризм -сільський екологічний туризм - Карпати.


 
Головна Новини туризму Відпочинок в Яремче - «перлині Карпат»