Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Як обирати місця для відпочинку в Карпатах?
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Як вберегти себе від нечесних господарів туристичних закладів чи садиб зеленого туризму? Спробуємо дати кілька порад для тих, хто планує свій відпочинок в Карпатах:

1. Перед тим, як бронювати, важливо мати хоча б найменшу уяву про заклад, в якому плануєте відпочивати. Тому, радимо обирати заклади відпочинку на якісних інтернет ресурсах, де є багато фото, детальна інформація, орієнтовне розташування відпочинкового комплексу. Дехто вважає, що на таких сайтах розміщуються виключно дорогі садиби, які можуть собі дозволити виділяти кошти на рекламу… Думка хибна, оскільки більшість сайтів беруть доволі символічну плату за рекламу. Тому, здебільшого саме на інтернет-сайтах можливо знайти найрізноманітніші заклади тьуристичного спрямування: від найдешевших приватних садиб до найдорожчих готелів VIP класу. Як правило, інформація є свіжою, а вибір досить широкий.

2. Важливо зв’язатися з власниками і в телефонному режимі вияснити деталі відпочинку. Уточнити нюанси відносно опалення, водопостачання, харчування, місць проведення дозвілля та відстані до них.

3. Уточніть місце розташування закладу. Були випадки, коли туристи подолавши не одну сотню кілометрів дізнавались, що їх заклад знаходиться на відстані 40 км від гірськолижного курорту, де вони планували відпочивати.

4. Старайтесь уникати заманливих пропозицій на різних дошках оголошень, де за смішні гроші Вам пообіцяють незабутній відпочинок з усіма зручностями.

5. Звертайте увагу на відгуки Ваших попередників, або не полінуйтесь і спробуйте знайти контакти людей, які вже відпочивали в обраному Вами закладі відпочинку на тематичних форумах.

6. Зазвичай дорожчі заклади пропонують набагато кращі умови відпочинку. Це не зовсім Вам по кишені? Часто буває, що в період відсутності клієнтів, власники йдуть на значні уступки, і якщо Ваш бюджет не зовсім вписується в ціни закладу, спробуйте домовитись за вартість, яка б задовільнила і Вас і власника.

7. В літній період в більшості закладів відсутня передоплата і немає великого напливу людей. Оберіть кілька закладів, які Вам довподоби, а вже на місці вирішите, де будете відпочивати.

Гірськолижний курорт Буковель


 
Головна Новини туризму Як обирати місця для відпочинку в Карпатах?