Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

10 вересня у Львові стартують Дні Європейської Спадщини
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Цьогоріч Львів ще більше долучиться до європейської культурної спільноти. Львів вперше проводить у себе Дні Європейської Спадщини, які щороку відбуваються у більшості європейських країн.

Традиційно щороку, у вересні, близько 50 європейських країн, що приєдналися до Європейської культурної конвенції, святкують Дні Європейської Спадщини. Ця традиція офіційно започаткована 1991 року Радою Європи, а з 1999 року проводиться під спільним патронатом Ради Європи та Європейської Комісії і покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.
«У Німеччині також святкують Дні Європейської Спадщини. Заходи щодо відзначення Днів європейської спадщини відбуваються щороку в багатьох містах Німеччини і збирають велику аудиторію відвідувачів. Тематика таких заходів щоразу інша. Цікавою є практика, коли мешканці долучаються до святкування та запрошують відвідати власні відреставровані помешкання. Я вважаю, що власне Львів має всі можливості та великий потенціал для промоції своїх пам’яток в такий спосіб. Це чудовий шанс для мешканців та гостей міста оглянути цікаві об’єкти та будівлі», - вважає керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова» (GIZ) Іріс Ґляйхман.
Як повідомили у відділі промоції міста, в суботу, 10 вересня, в рамках проведення у Львові Днів європейської спадщини буде проведено чимало безкоштовних екскурсій. .
Відтак, о 14.00 год відбудеться екскурсія комплексом Вірменської церкви, а о 15.00 год пройде театралізована екскурсія підземеллям музею історії релігії. На кожну з цих екскурсій кількість місць також обмежена – по 20 осіб.
Екскурсії до Завівтарної каплички церкви Андрія о 10.00 год, екскурсія центральною частиною міста по відновлених об’єктах о 14.00 год та екскурсія комплексом Вірменської церкви о 16.00 год проводитимуться з перекладачами.
Нагадаємо, що Дні європейської спадщини відбувається за підтримки спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова», що втілюється завдяки співпраці Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівської міської ради.

Програма відзначення Днів Європейської спадщини у м. Львові
Субота, 10 вересня 2011 р:
11.00/15.00. Церква Преображення Господнього (Краківська, 21) – цікаві факти з історії та унікальна можливість відвідати відновлені підземелля храму.
11.00/14.00. Екскурсія по проектах з відновлення центральної частини м. Львова.
11.00/13.00. Церква Св. Петра і Павла (Театральна, 13) – підземелля найбільшого храму Львова та розповідь про драматичну історію колишнього костелу Єзуїтів.
11.00/13.00. Театралізована екскурсія підземеллям музею історії релігії. (вул. Музейна,1) Огляд внутрішнього готичного подвір’я.
10.15/17.00. Церква Св. Андрія (пл. Соборна, 3) – невідомі факти з історії храму та екскурсія до Завівтарної каплички, де зберігається саркофаг покровителя Львова Івана з Дуклі.
12.00/16.00. Комплекс Вірменської церкви (вул. Вірменська, 7-13): оглядова екскурсія.
20.00 Нічна екскурсія у музеї зброї «Арсенал» (вул. Підвальна, 5). Реконструкція бою, оглядова екскурсія музеєм, майстер-клас з середньовічного танцю, вогняне шоу.

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму 10 вересня у Львові стартують Дні Європейської Спадщини