Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Незабаром у Львові: авторські вечори Матіос і Шкляра, футбольний матч-презентація Жадана, бібліотечний форум
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Незабаром у Львові розпочнеться справжнє книжкове свято – з 14 до 18 вересня там триватиме міжнародний «Форум видавців».

Більше 600 різноманітних заходів та презентацій, ніч поезії та дискусії відбуватимуться протягом чотирьох днів. Крім того обіцяють приїзд норвезького письменника Ерленда Лу. «Час читати!» - закликають організатори. Що читатимуть та продаватимуть на форумі, знає Олександра Сльозко.

Вже традиційно на початку осені до Львова з’їзжджається велика кількість гостей. Їдуть до них з усіх усюд, для того аби протягом п’яти днів знайомиися, спілкуватися, дискутувати та читати. Львіський «Форум видавців» – це свято, говорить його президент Олександра Коваль.

«Головне це спілкування, тусовка. В такому спілкуванні народжується якась нова вартість, нова якість. Люди знайомляться між собою і потім створюють щось абсолютно геніальне», - зазначає Коваль.

Серед найважливіших подій заходу – бібліотечний форум, футбольний матч-презентація книги Сергія Жадана, авторські вечори Марії Матіос та Василя Шкляра. Свою нову книгу «Піца «Гімалаї» презентує на форумі і письменниця Ірена Карпа.

«На Форумі стільки подій, що люди тільки жаліються, що як так можно: все класне проходить одночасно», - говорить Карпа.

Зіркою цьогорічного форуму стане норвезький автор Ерленд Лу, для своїх шанувальників він проведе творчий вечір. З яскравих новинок та приємностей – створення міжнародного фестивалю перекладів. Говорить Олександра Коваль: «Ми відчули потребу говорити про це серйозно, говорити про розвиток перекладацьких шкіл, говорити про те, як завдяки якісним перекладам ми краще познайомимось зі світовою літературою в Україні».


Не обійдеться і без вибору найкращої книги форуму та бізнес-зустрічей. Більш насиченої книжкової події в Україні годі шукати, впевнений видавець Іван Малкович.

«Я б його назвав книжковим Великоднем, коли кожне видавництво готує свою пасочку (книжку – ред.), яку потім освячує разом з читачами, видавцями, колегами», - говорить Малкович.

Приїдуть до Львова і поляки, і англійці і росіяни: ділитися досвідом, дискутувати щодо електронних книжок, слухати письменників та поезію.
Ера FM 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Незабаром у Львові: авторські вечори Матіос і Шкляра, футбольний матч-презентація Жадана, бібліотечний форум