Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Вечір акустичної музики – Том Морріс та «Один в каное»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
15 вересня 2011 р., 20:00
Піцерія «ДеМанджаро» (вул. Галицька, 10)

Том Морріс / T. E. Morris засновник та незмінний лідер британського гурту Her Name Is Calla. Але, на відміну від багатошарової і темної noir-музики, покрученого, болісного пост-року, який він грає з іншими музикантами, сольний проект відрізняється простотою і чистотою. У піснях присутні елементи фольку, вокал і гітара.

Відоме видання PopMatters порівнює сольний проект Морріса із Деміеном Райсом, але відзначає в Томові «свіжіший та драматичніший підхід, обдуману і вдало підібрану лірику. Сором’язлива й скромна людина в житті, на сцені стає безстрашним і впевненим музикантом, що розтопить байдужість навіть прохолодно налаштованої аудиторії».

Підтримку британцю складуть «Один в каное» – молода львівська команда, проте це не заважає їм з першого погляду закохувати слухачів у свою музику. Троє людей, що звучать як один цілісний організм: мінімалізм в інструментах, прекрасний чаруючий голос вокалістки і красиві меланхолійні тексти. Про себе скромно говорять «ми – то кілька собілюдей, які намагаються грати шось просте і зрозуміле, шоб зайвий раз не подразнювати слухові рецептори слухачів», але не просто подразнюють слухові рецептори, а заставляють слухачів поринути вслід за своїми звуками та емоціями, насолоджуватися і потім чекати наступних виступів.

Вхід – 35 грн.

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Вечір акустичної музики – Том Морріс та «Один в каное»