Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Під час Днів культурної спадщини відбудуться екскурсії архітектурними перлинами Львова
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Цього року Львів прийматиме одну з головних культурних подій Європи – Дні європейської спадщини – захід, який щорічно проводять у себе європейські країни для популяризації культурного надбання свого народу.

Традиція святкування Днів європейської спадщини була започаткована Радою Європи у 1991 році, а з 1999 року проводиться під спільним патронатом Ради Європи та Європейської Комісії. Європейські країни, що приєдналися до Європейської культурної конвенції, кожного року у вересні на вихідних проводять у себе заходи в рамках Днів європейської спадщини.

«Різні країни, різні міста вибирають собі тематику, яку вони хочуть в цей день показати. Вона може бути найрізноманітнішою, але обов’язково присвячена культурній спадщині цього міста. Вже відбувалися такі заходи, де були лише сакральні споруди, або ландшафтна архітектура.

Основна ідея полягає в тому, щоб в цей день максимально привернути до культурної спадщини в контексті спільної європейської спадщини», - розповіла начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Відтепер і Львів офіційно приєднався до цього свята. Тому вже 10 вересня у нашому місті відбудуться ряд заходів з відзначення Днів європейської спадщини, в якому будуть брати участь ті об’єкти, які через різні обставини були в занедбаному стані, однак зараз є відновленими. Вже розроблені програми та екскурсії, які зможе відвідати кожен охочий.

«Головними особливостями екскурсій є те, що для відвідувачів стануть доступними ті пам’ятки та об’єкти історичної спадщини, які, зазвичай, закриті для відвідувачів, а ті, у яких проводять екскурсії, готують спеціальну програму: вогняні, театралізовані дійства, майстер-класи, реконструкції бою. Так, у Львові для відвідувачів буде проведено екскурсії у відреставрованій Вірменській церкві, а також таємними кімнатами та підземеллями львівських храмів, музеїв. Закінчуватимуться святкування нічною екскурсією у музеї «Арсенал». Ми готуємо спеціальну програму. Окрім оглядової екскурсії музеєм відвідувачі зможуть подивитися реконструкцію лицарського бою, навчитися танцювати середньовічні танці, а також отримати неймовірні враження від вогняного дійства.

Загалом ми зорієнтовані на те, що участь в екскурсія візьмуть близько 500 людей. Екскурсії будуть безкоштовні, але вхід буде обмеженим. Для якісної роботи екскурсійної групи необхідно кількість не більше 15 людей. В 20.00 год. буде нічна екскурсія в музеї «Арсенал», яка зможе прийняти близько 100 людей. Якщо буде багато охочих, то ми збільшимо кількість, і будемо говорити про те, щоб додатково провести ще екскурсії», - зазначила керівник відділу промоції міста Галина Малець.

Тому вже з 1 вересня стартує реєстрація для охочих взяти участь в екскурсіях на промоційному сайті www.lviv.travel та у відділ промоції Львівської міської ради за тел.: 297-57-70. Вона триватиме до 8 вересня. Кількість місць обмежена. Екскурсійні групи – 15 осіб, музей «Арсенал» - 100 осіб. Екскурсії до Завівтарної каплички церкви Андрія о 10.00 год, екскурсія центральною частиною міста по відновлених об’єктах о 14.00 год та екскурсія комплексом Вірменської церкви о 16.00 год проводитимуться з перекладачами.

«Цими Днями європейської спадщини наш проект хоче привернути увагу до таких перлин архітектури Львова, які були закриті для мешканців для відвідування, а також інформування мешканців про важливість збереження об’єктів будівель чи окремих частин. Тому в переліку програми святкування є екскурсія об’єктами, які були відреставровані в рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова» і залучення мешканців до процесу реставрації», - розповів представник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» Юрій Петраш.

Програма відзначення Днів Європейської спадщини у м. Львові

Субота, 10 вересня 2011 р.
11.00/15.00. Церква Преображення Господнього (Краківська, 21) – цікаві факти з історії та унікальна можливість відвідати відновлені підземелля храму.
11.00/14.00. Екскурсія по проектах з відновлення центральної частини м. Львова.
11.00/13.00. Церква Св. Петра і Павла (Театральна, 13) – підземелля найбільшого храму Львова та розповідь про драматичну історію колишнього костелу Єзуїтів.
11.00/13.00. Театралізована екскурсія підземеллям музею історії релігії. (вул. Музейна,1) Огляд внутрішнього готичного подвір’я.
10.15/17.00. Церква Св. Андрія (пл. Соборна, 3) – невідомі факти з історії храму та екскурсія до Завівтарної каплички, де зберігається саркофаг покровителя Львова Івана з Дуклі.
12.00/16.00. Комплекс Вірменської церкви (вул. Вірменська, 7-13): оглядова екскурсія.
20.00 Нічна екскурсія у музеї зброї «Арсенал» (вул. Підвальна, 5). Реконструкція бою, оглядова екскурсія музеєм, майстер-клас з середньовічного танцю, вогняне шоу.

 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Під час Днів культурної спадщини відбудуться екскурсії архітектурними перлинами Львова