Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Кримські здравниці очікують на 19 тисяч людей під час «оксамитового сезону»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
В рамках реалізації Стратегії розвитку півострова Крим, за дорученням кримського уряду, Міністерство курортів і туризму Автономної Республіки Крим здійснює проект «Кримський оксамитовий сезон – сезон здоров’я».

Про це сьогодні, під час прес-конференції розповів перший заступник міністра курортів і туризму АРК Олександр Лієв.

Він зазначив, що мета проекту - донести об’єктивну та актуальну інформацію про можливості кримського санаторно-курортного оздоровлення.

«В Криму море як море і гори звичайні, які не становлять нічого особливого, а наш основний пріоритет – це санаторії і ми повинні розвивати цю галузь», - сказав Олександр Лієв.

Він розповів, що ключовими для даного проекту вибрано 19 регіонів України (9 областей), Росії, Білорусі та Прибалтики. Для мешканців обраних регіонів розроблені спеціальні пропозиції з лікування та оздоровлення в кримських санаторіях в літній період. Регіони обирали, виходячи з екологічної ситуації в цих областях, рекомендацій провідних світових курортологів, також враховувалась популярність кримського рекреаційного комплексу серед населення цієї території.

«Всі ми хочемо померти молодими, але жити якнайдовше. Мода на молодість зараз дуже популярна. Однак, раніше в лікарів під рукою завжди були книжки з санаторіями і перш, ніж виписати пацієнту ліки, вони радили йому полікуватися в тому чи іншому оздоровчому закладі. Зараз же в них лежать буклети від аптек з вказаними відсотками», - наголосив заступник міністра.

Відтак, засновники проекту прагнуть, щоб участь у ньому взяло якнайбільше лікарів. Наразі до проекту вже приєдналися чотиризіркові пансіонати, авіаперевізники та туроператори.

В результаті роботи проекту, в рамках спеціальної пропозиції для мешканців 19-ти обраних регіонів, в тому числі Львівщини, ціна однієї доби у кримському санаторії (класу 3 зірки) з включеними у вартість проживанням, харчуванням, діагностикою та п’ятьма медичними процедурами (в тому числі й ручний масаж) складає 30-35 доларів.

«Не можна їхати до Криму тільки для того, щоб покупатися в морі. Я навіть не проти, щоб люди їхали для цього на інші курорти. Крим перш за все оздоровча зона!», - наголосив Олександр Лієв.

Він додав, що в рамках проекту «Кримський оксамитовий сезон – сезон здоров’я» в здравниці Криму приїде 19 тисяч людей, які повинні стати «рекламними агентами Криму».

 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Кримські здравниці очікують на 19 тисяч людей під час «оксамитового сезону»