Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У вересні Львів відзначатиме Дні Європейської Спадщини
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Цьогоріч Львів вперше проведе у себе Дні Європейської Спадщини, які щороку відбуваються у більшості європейських країн.

Традиційно щороку, у вересні, близько 50 європейських країн, що приєдналися до Європейської культурної конвенції, святкують Дні Європейської Спадщини. Ця традиція офіційно започаткована 1991 року Радою Європи, а з 1999 року проводиться під спільним патронатом Ради Європи та Європейської Комісії і покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

«У Німеччині також святкують Дні Європейської Спадщини. Заходи щодо відзначення Днів європейської спадщини відбуваються щороку в багатьох містах Німеччини і збирають велику аудиторію відвідувачів. Тематика таких заходів щоразу інша. Цікавою є практика, коли мешканці долучаються до святкування та запрошують відвідати власні відреставровані помешкання. Я вважаю, що власне Львів має всі можливості та великий потенціал для промоції своїх пам’яток в такий спосіб. Це чудовий шанс для мешканців та гостей міста оглянути цікаві об’єкти та будівлі», - зазначила керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м.Львова» (GIZ) Іріс Ґляйхманн.

Вже у вересні цього року наше місто проведе у себе ряд заходів за підтримки спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова», що втілюється завдяки співпраці Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівської міської ради.

Головними особливостями заходів під час Днів Європейської Спадщини є те, що для відвідувачів стануть доступними ті пам’ятки та об’єкти історичної спадщини, які, зазвичай, закриті протягом року, а ті, які працюють, готують спеціальну програму. Так, у Львові для відвідувачів буде проведено екскурсії у відреставрованій Вірменській церкві, а також таємними кімнатами та підземеллями інших львівських церков.

Важливим є те, що всі ці заходи відбуватимуться у Львові безкоштовно.
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму У вересні Львів відзначатиме Дні Європейської Спадщини