Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Уперше на Днях Європейського Добросусідства сцена стоятиме на самій лінії кордону
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Про це наголосив на сьогоднішній прес-конференції один з організаторів заходу, заступник голови комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради Святослав Шеремета.

Учасники наголошують, що раніше так розміщувати сцену забороняли, проте цього року вони добились дозволу поставити її саме посередині перетину лінії кордону.

Організатори пояснили, що українсько-польський кордон ще досі такий, як за Радянського союзу – колючі дроти, викопані рови та заорані землі. Проте, у дні фестивалю ці дроти урочисто переріжуть, а рови зариють. Щоправда, за словами голови Старосамбірської райради Володимира Горбового, після фестивалю вони мають долучитися до приведення лінії кордонну до попереднього стану.

Ідеєю заходу є привернути увагу вищої влади на проблеми євроінтеграції. Їхня мета – знівелювати всілякі бар’єри між Україною та Євросоюзом.

Організатори також зазначили, що це буде своєрідна позиція людей – учасників фестивалю – об’єднатись з європейськими країнами. «Вищі органи влади мають побачити, що цього хочуть звичайні люди», - впевнений голова Старосамбірської райради.

«Такі акції спонукають до знесення «колючих дротів» та нівелювання тих кордонів, що стоять на межі України з ЄС», - зауважив Святослав Шеремета.

Депутат наголосив, що Львівська облрада та, зокрема, комісія з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном підтримує такі акції усіма можливими шляхами, адже вони привертають увагу влади та наближують процес євроінтеграції України.

Шеремета «переконаний, що цей захід стане черговим кроком до Європейського Союзу».
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Уперше на Днях Європейського Добросусідства сцена стоятиме на самій лінії кордону