Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Концертні заходи у Львові в День незалежності відвідало майже 10 тис осіб
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Як повідомляють організатори, близько 10 тис львів’ян та туристів відвідало святкові концерти у Львові у День незалежності.

Нагадаємо, на пл Ринок відбувся концерт за участю формації «Піккардійська терція», «Орфей», гурту «Скрябін» та оркестру Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької.

Спеціальну святкову програму від «Скрябіна» з оркестром Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької під керівництвом Б. Мочурада відвідало більше 3 тис осіб.

Загалом, як повідомили в управлінні культури Львівської міської ради, святкові концерти у Львові відвідало майже 10 тис осіб.

Від початку року Львів відвідало близько 450 тис туристів, - інформують в управлінні туризму.

«Залежно від масштабності заходу, фестиваль чи концерт відвідує різна кількість людей. Якщо це такий фестиваль, як «Віртуози Львова» або «Міське свято шоколаду» - то це близько 30 тисяч людей на кожен день фестивалю. Якщо ж фестиваль дещо меншого масштабу, як, наприклад, «День Батяра», - від 5 до 15 тисяч туристів щодня протягом події», - повідомляють в управлінні туризму.

Нагадаємо, торік Львів відвідало понад 1 млн туристів зі 114 країн світу.
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Концертні заходи у Львові в День незалежності відвідало майже 10 тис осіб